Regulamin

Każdy użytkownik, który rejestruje się w serwisie, akceptuje regulamin.
Aby zobaczyć kawał lub obrazek należy zalogować się za pośrednictwem aplikacji facebook. Logując się do aplikacji, zezwalasz na publikację w Twoim imieniu treści umieszczanych przez naszą stronę (kawały, obrazki) przez około miesiąca. Później token wygasa. Niemniej jednak możesz w każdej chwili wyłączyć publikacjie treści na Twoim profilu opuszczając aplikacje strony. Strona wykorzystuje ciasteczka "cookie".

USUWANIE APLIKACJ:
Jeśli chcesz anulować publikację wpisów na facebook'u przez naszą aplikację, wejdź w ustawienia swojego konta facebook TUTAJ i odnajdź aplikację i ją usuń!

Punkt 1. Użytkownik rejestrując się oraz wyraża zgodę na otrzymywanie od administratorów Budweb Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz jej partnerów biznesowych informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na podany adres poczty elektronicznej.

demoty polityczne

To dość typowe obrazki opatrywane odpowiednimi komentarzami, mające jednocześnie wydźwięk polityczny, albo komentujące określone wydarzania, takie głównie na topie. Od czasu do czasu zdarzają się dość nietypowe wpadki, wymyślne nazwy, albo afery w kuluarach, które mogą mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Zastanawiając się, co to są demoty polityczne można dojść do wniosku, że to coś w rodzaju obrazków kpiących z samej polityki, ukazujące jej wady, a także dość typowe na całym świecie podejście, mające na celu przed wyborami dużo obiecać, a po osiągnięciu celu, jakim jest pozyskanie władzy, spełnianie tylko niektórych z wcześniejszych zamierzeń. Tego rodzaju obrazki przedstawiają zazwyczaj znane osoby, dość popularne, a także w dużej mierze rozpoznawalne przez większość. To mogą być nawiązania do ich szokujących wypowiedzi, albo na przykład ośmieszające je porównania do cech nadawanych przez człowieka określonym gatunkom zwierząt. I tak na przykład lisy kojarzą się z chytrością, fałszem, ale także cwaniactwem. W przypadku orłów z bystrością, ale w kontekście afer na skalę ogólnokrajową, albo na przykład światową, skojarzenia mogą być już nieco inne. Należy jednak pamiętać, także że tego rodzaju ptaki, mają dość dobry wzrok, który poprawia im możliwość polowania, ale także ostre szpony, a także iż są one określane mianem drapieżników, a więc działających niczym groźne i krwiopijne bestie. Orły także doskonale potrafią latać, opiekują się młodymi pisklakami, ale w kontekście afer z luksusowymi lotami polityków, a także wydawanymi na nie sporymi sumami pieniędzy podatników, takie demoty, mogą mieć nieco inny wydźwięk. Punkt 2. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie w celach marketingowych przez administratorów funiak.pl, bacel.pl , dotyczącego adresu poczty elektronicznej oraz podanych danych, w myśl przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Każdy, kto zarejestruje się ma prawo wglądu do swoich danych oraz możliwość modyfikacji lub ich usunięcia.